Wakacyjne wycieczki

Wakacje to chyba nasz ulubiony okres w całym roku. Kończy się rok szkolny i nasze pociechy mają ponad dwa miesiące na odpoczynek. Dotyczy to również nas dorosłych. Nikt przecież nie musi w okresie wakacji wstawić rano, aby zaprowadzić dzieci do szkoły. Możemy zatem porządnie sobie odpocząć.

Kiedy skończy się rok szkolny musimy pomyśleć o jakimś wyjeździe. Trzeba przecież odpocząć po ciężkiej pracy. Najpierw jednak musimy dostać urlop w pracy. Kiedy go dostaniemy, możemy spakować się i wyjechać w nasze ulubione miejsce. Dokąd zatem wyjechać? Możliwości jest bardzo dużo. Wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań. Możemy wyjechać sami lub z dziećmi. Jeśli nasze dzieci są już prawie dorosłe, pewnie nie będą chciały jechać razem z nami. Jest zatem możliwość wysłania ich na jakiś oddzielny wyjazd. Podejmując taką decyzję obie strony będą pewnie zadowolone. Mazury – wakacje za pół ceny dla dzieci. Poszukajmy takich ogłoszeń w internecie i wybierzemy naszym pociechą super ofertę. Wypoczynek nad jeziorem będzie dla nich znakomity. Natomiast my dorośli będziemy mogli wybrać się w naszą wymarzoną podróż.

Jaką więc ofertę wybrać dla nas samych?

Możliwości jest wiele i wszystko zależy od naszego gustu, upodobań i oczywiście budżetu. Możemy wybrać wycieczkę zagraniczną. W dzisiejszych czasach biura turystyczne mają wiele ofert, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Myślę, że jeśli wyjeżdżamy we dwoje, a nasze dzieci mają już wykupioną wycieczkę to najlepszym rozwiązaniem jest wybór jakiegoś egzotycznego miejsca. Oferty tego typu nie należą do najtańszych i musimy sprawdzić nasz budżet, ewentualnie skorzystać z usług jakiegoś banku i uruchomić kredyt. Podróże kształcą i warto wydawać na nie pieniądze. Na egzotyczną wycieczkę polecam bardzo Kubę i Tajlandię.

Bardzo popularna jest również Dominikana. Nie będę wspominał o Australii, ponieważ cena może nas zrujnować. Kuba i Tajlandia także nie należą do najtańszych, ale w stosunku do Australii cena jest niewielka. Wyjeżdżając we dwoje warte polecenia są Wyspy Kanaryjskie. Wycieczka taką nie jest droga i spokojnie wykupicie ją za jakieś trzy tysiące za osobę. Klimat jest tam niepowtarzalny, różnorodność wysp zrobi na was oszołamiające wrażenie. W porównaniu do wycieczki do Tajlandii zaoszczędzicie dość dużo pieniędzy. Bardzo polecam Teneryfę, ale najpiękniejsza chyba jest Gran Canaria.

Do wyboru jest jeszcze kilka innych wysp na przykład La Palma. Nic jednak nie mogę opowiedzieć, ponieważ byłem tylko na tych dwóch. Dla mnie Gran Canaria jest najpiękniejsza że wszystkich wysp. W szczególności polecam zobaczyć plażę w miejscowości Maspalomas. Jest ona jedną z najpiękniejszych na świecie. Wyspy Kanaryjskie są położone na Oceanie Atlantyckim. Kąpiel w oceanie to bardzo duża frajda. Najbardziej zaś lubię spacery po tej różnorodnej wyspie. Największym miastem jest Las Palmas, a turyści bardzo chętnie je odwiedzają. Znajduje się tam również lotnisko. Ogólnie mówiąc każda podróż jest wspaniałą przygodą i właściwie wszystko jest warto zobaczyć. Ruszajmy zatem w drogę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here