100 happy days #2

Zapraszam serdecznie na tydzień drugi 100 szczęśliwych dni-let's go, bez zbędnych wstępów! :)

Dzień 8

Szczęście to wykorzystanie sytuacji, w której się znaleźliśmy. Nawet, jeśli pozbawia nas ona czegoś, co daje nam radość lub sprawia przyjemność, wierzę, że zwykle da się znaleźć w niej coś pozytywnego. Przymusowa przerwa od siłowni spowodowana bólem pleców zaowocowała powrotem do jogi. Podjęłam się wyzwania z Adriene, które już jakiś czas temu próbowałam wykonać. Joga zawsze dawała mi dużo dobrego, jedyny w swoim rodzaju relaks ducha i ciała, dlatego to była naprawdę słuszna decyzja.


Dzień 9Szczęście to prostota. Na zdjęciu widnieje moje ukochane, niezastąpione połączenie smakowe, które za każdym razem satysfakcjonuje tak samo. Poza tym, dzień bez serka wiejskiego rzadko kiedy u mnie występuje...Więc, jak to już pisałam na Instagramie-chcesz sprawić mi przyjemność i zaprosić mnie na romantyczną kolację-wiejski z pomidorem w zupełności wystarczy. Mało wymagająca jestem. Dzień 10Szczęście to otrzymać bezinteresowną, solidną, profesjonalną pomoc. Zwłaszcza, jeśli się takowej nie spodziewało. :) Liczę, że niedługo będę już mogła w pełni wrócić do ćwiczeń siłowych i wykorzystam te wszystkie porady i wskazówki.

Dzień 11


Szczęście to siostra, młodsza, gdyby ktoś miał wątpliwości(sama czasem je mam, gdybym zechciała porównywać nasze zdjęcia). Little J obchodziła swoje urodziny 13 sierpnia, dlatego to właśnie jej dzień. Dzięki, siostro, że znosisz cierpliwie do tej pory moje fotograficzne fanaberie i wybryki, jesteś idealnym kompanem do zdjęć. A do tego, droga Julio, jesteś talenciarą niesamowitą. Sami zobaczcie TU i TUDzień 12Szczęście to utrzymana mimo przeciwności losu znajomość. Cieszę się ogromnie, że z O nam się to udaje. A to niełatwe, i parę znajomości wraz z czasem, zmianą szkoły, zmianą siebie samej i smutnej przeszłości utraciłam. Czasem mi z tym źle, lecz staram się skupiać głównie na tych, którzy są w moim życiu obecni teraz i dbać, by zostali jak najdłużej. Wartościowi ludzie, tacy, przy których możemy być sobą, dzięki którym czujemy się lepiej, pewniej i radośniej są niezwykłym skarbem, często trudnym do "utrzymania", lecz koniec końców wszelkie wysiłki zostają zmienione w podwójne dobro.
Dzień 13

Szczęście to czas spędzony z siostrzyczką! Chociaż nie zawsze jest między nami tak super jak było tego dnia, wiem, że zawsze będę się starać dbać o tę naszą relację i budować ją, by rosła w siłę i w przyszłości zaowocowała silną, siostrzaną więzią. Różnimy się bardzo i dzieli nas różnica wieku, ale to nie powód, by pozwolić temu, co między nami po prostu się dziać, bez żadnej pracy włożonej w kształtowanie relacji. A ja chcę, by kiedyś siostra była dla mnie jedną z ważniejszych i najbliższych mi osób :)


Dzień 14

Szczęście to mój przystojniak Miki, który jest ze mną już ponad 8 lat. Bywa ciężko-zimą nie zawsze moim marzeniem jest wyprowadzenie psa na spacer. Czasem irytuje mnie też jego specyficzny-powolny, "wielkomiejski"(po ścieżce/chodniku, inaczej nie przejdzie)styl spacerowania. Koniec końców, zawsze jednak wracając do domu witam go z radością, tulę do siebie ze słowami "no cześć grubasku" i próbuję zatrzymać przy sobie, dopóki nie będzie miał mnie dość(czyli jakieś pół minuty, w porywach do całej)


A co Was urzekło w minionym tygodniu? :)

Kolejny post planuję już z cyklu o kobiecości i na pewno pojawi się on jeszcze w tym tygodniu-prawdopodobnie w okolicy weekendu.


Spodoba Ci się również

0 komentarze

It means a lot, thank You!

Subscribe