263

Jak już zapewne doskonale wiecie, sporo u mnie zmian ostatnio. A raczej pracy nad sobą-zmianą nawyków, organizacją i różnymi takimi, których nie chcę wymieniać po raz kolejny, żeby się nie powtarzać i nie zanudzić Was tym tematem.
Dziś chcę Wam zaproponować co innego(a świetnie się złożyło, bo akurat świętuję setkę na fanpejdżu! Dziękuję! <3). Wyzwanie. Taki mały, tygodniowy challenge. Już wszystko tłumaczę.

Czas na Cudny tydzień!


Czas trwania: 6.07-12.07

Cel: Cóż, myślę, że cel jest poniekąd kwestią indywidualną, aczkolwiek nastawiamy się na nowe doświadczenia, a co za tym idzie-szersze horyzonty, poznawanie siebie. No i gromadzenie wspomnień, bo teraz jest przecież na to idealny czas :)

Wykonanie: Masz cały tydzień, siedem dni. I Twoim zadaniem jest wykorzystać je w pełni. Jak? Już mówię.

~odważ się zrobić coś, na co od dawna masz ochotę, ale dręczyły Cię jakieś obawy
~zrób coś szalonego
~zrób coś po raz pierwszy
~spróbuj kuchni innego kraju/czegoś zupełnie nowego do jedzenia
~zadbaj o siebie bardziej niż dotychczas
~zrób dokładnie to, co w danej chwili przyjdzie Ci do głowy
~zrealizuj jeden ze swych wakacyjnych planów
~odkryj nowe miejsce w swej okolicy

Powyżej parę przykładów na spożytkowanie tego tygodnia jak najlepiej. A o zrelacjonowanie efektu poproszę na blogu/instagramie/w mejlu. Zdjęcia, krótki opis mile widziane! Wspomnijcie również, że akcja odbywa się u mnie, by każdy mógł się dołączyć. Zdjęcia oznaczajcie tagiem #cudnytydzień, bym mogła monitorować Wasze działania.
Niech ten czas będzie przez Was w pełni wykorzystany i jak najlepiej zorganizowany!

A...właśnie. Nie wspomniałam o nagrodzie :)) Poza oczywistą satysfakcją i nowymi doświadczeniami, mam pewną niespodziankę-książkę o tematyce rozwojowej+mały drobiazg. Spośród wszystkich biorących udział, 16 lipca wylosuję zwycięzcę.

Do dzieła! Jesteście ze mną? :)

Spodoba Ci się również

0 komentarze

It means a lot, thank You!

Subscribe